Kč / CZK

 stezkahlavolamu@tulacci.cz                         www.tulacci.cz

 

 

TULÁČKOVA STEZKA HLAVOLAMŮ NA PŘÁNÍ

Chcete mít možnost zahrát si hru Tuláčkova stezka hlavolamů ve vámi zvolené lokalitě? I to je možné. Dokážeme vytvořit hru na přání klienta. Ať se jedná o jednorázovou záležitost či stálou hru, dokážeme obojí. Stačí když nás kontaktujete.

 

Tuláčkova stezka hlavolamů pro podnikatele

Podnikáte nejen v cestovním ruchu a rádi byste měli hru Tuláčkova stezka hlavolamů i u své provozovny? Ať provozujete hotel či penzion, restauraci či další služby, můžeme hru Tuláčkova stezka hlavolamů připravit na míru i pro vás. Stačí když nás kontaktujete a vymyslíme, jak by šla Tuláčkova stezka hlavolamů realizovat právě u vás.

 

Rádi pro vás připravíme hru Tuláčkova stezka hlavolamů i na teambuilding a podobné akce. 

 

Tuláčkova stezka hlavolamů pro širokou veřejnost

Hru Tuláčkova stezka hlavolamů dokážeme připravit i jako jednorázovou akci. Může být součástí vaší oslavy, dne dětí, teambuildingu a dalších akcí. Zavolejte nám nebo pošlete e-mail s vaší představou a my vás kontaktujeme. Vyslechneme si vaše přání a požadavky a sestavíme vám hru přímo na míru. Na lokalitě ve které se má hra odehrávat nezáleží, přijedeme kamkoli.

 

Tuláčkova stezka hlavolamů pro města i obce

Venkovní hru Tuláčkova stezka hlavolamů dokážeme připravit na zakázku pro města i obce a  dokonce i pro městské části. Stačí když nás kontaktuje odpovědný zástupce města či obce a ostatní domluvíme. Nezáleží na tom, v jaké lokalitě se nacházíte, rádi k vám přijedeme.