Kč / CZK

 stezkahlavolamu@tulacci.cz                         www.tulacci.cz

 

 

 

 
Penzion Aktiv

Penzion Aktiv, Vysoké nad Jizerou

Hledáte-li ubytování v rodinném prostřední, přírodě plné výhledů a se spoustou možností  volnočasového vyžití, vřele doporučujeme ubytovat se u našeho partnera v penzionu Aktiv. Mají skvělý vztah ke klientům a  výborně vaří. Penzion Aktiv najdete na trase Za lidovou architekturou a Vysocké výhledy.

 

REZERVOVAT POBYT

Trasy budou k dostání již brzy.

 

Hotel Pod Kokšínem, Hořehledy

Hledáte-li ubytování v rodinném prostřední na samotném okraji CHKO Brdy,  vřele doporučujeme ubytovat se v hotelu Pod Kokšínem. Vstřícný personál a nádherné prostředí vám zajistí nezapomenutelnou dovolenou.  Hotel Pod Kokšínem najdete u okruhu Po stopách Jakuba Jana Ryby a Brdy - přírodní park Třemšín

 

REZERVOVAT POBYT

 

 

Chata Na Kobylnici, Lipno nad Vltavou

Chata Na Kobylnici nabízí ubytování v soukromí. Nachází se v nádherné šumavské přírodě nedaleko vodní nádrže Lipno. Chatu Na Kobylnici najdete na trase Do oblak a Frymburské výhledy.

 

REZERVOVAT POBYT

Trasy budou k dostání již brzy.

 

 

Hotel Element, Lipno nad Vltavou

Hotel Element je první hotel na Lipně, který se otevřel v roce 2021. Ať už se chystáte za vodou, cyklistikou anebo na lyže, hotel Element je pro vás nejlepším výchozím bodem pro všechny lipenské aktivity. Hotel Element najdete u tras Do oblak a Frymburské výhledy.

 

REZERVOVAT POBYT

Trasy budou k dostání již brzy.